EET-HD2G471KJ
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2G471KJ
EET-HD2G471KJ Hakkında
Panasonic EET-HD2G471KJ, 470µF kapasitanslı, 400V rated voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipiyle PCB'ye dikey olarak monte edilir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. İşletme sıcaklık aralığı -25°C ile 105°C arasındadır. Yüksek frekans ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 2.352A, düşük frekans ripple akım kapasitesi 120 Hz'de 1.68A'dır. Bu kondansatör, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında filtre ve depolama elemanı olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.352 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V