EET-HD2G391LJ
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EET-HD2G391LJ
EET-HD2G391LJ Hakkında
Panasonic EET-HD2G391LJ, 390 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahiptir. Ripple current özellikleri: 10 kHz'de 2.17 A, 120 Hz'de 1.55 A. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Parça durumu: Obsolete.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.17 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V