EET-HD2G331LJ
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2G331LJ
EET-HD2G331LJ Hakkında
Panasonic EET-HD2G331LJ, 330 µF kapasitansı ve 400 V nominal voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür süresi ile 105°C'de tasarlanmıştır. 10 kHz'de 2.016 A ve 120 Hz'de 1.44 A ripple akım sınıflandırmasına sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devrelerinde ve DC bus stabilizasyonunda kullanılan bu kondansatör, yüksek voltaj uygulamaları için uygun bir seçenektir. Ürün mevcut üretimde bulunmamaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.016 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V