EET-HD2G221JJ
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2G221JJ
EET-HD2G221JJ Hakkında
Panasonic EET-HD2G221JJ, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimlenir. Snap-in paket tipi sayesinde kurulum ve değiştirilmesi kolaydır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür süresi ve ±20% tolerans değerlerine sahiptir. 10 kHz'de 1.54 A, 120 Hz'de 1.1 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 105°C arasındadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V