EET-HD2G221HJ
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2G221HJ
EET-HD2G221HJ Hakkında
Panasonic EET-HD2G221HJ, 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-in radial bağlantı türü ile PCB montajına uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür sağlar. ±20% toleransla, 10 kHz'de 1.54 A ve 120 Hz'de 1.1 A ripple akımı kaldırabilir. Genel amaçlı elektrik ve elektronik devrelerde, güç kaynakları, inverter ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Not: Bu ürün üretim dışı (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V