EET-HC2W471EA
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2W471EA
EET-HC2W471EA Hakkında
Panasonic EET-HC2W471EA, 470µF kapasitans değerine sahip radial snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile tasarlanmış olup, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 388mOhm ESR değeri ile 120Hz'de karakterize edilmiştir. 2000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 2.44A, 120Hz'de 1.74A ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektronik ve iletişim ekipmanlarında kullanıma uygundur. Through-hole montaj için tasarlanmıştır. Ürün halen stok dışı durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 388mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.44 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.74 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V