EET-HC2W391DF
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EET-HC2W391DF
EET-HC2W391DF Hakkında
Panasonic EET-HC2W391DF, 390 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatörün 450V rated voltaj için tasarlanmış genel amaçlı uygulamalarıdır. Radial snap-in kutu paketinde sunulan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 425mOhm ESR değeri ve 1.39A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol devrelerinde yer almaktadır. ±20% tolerans ve Through Hole montaj özelliği ile entegrasyon süreci kolaylaştırır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 425mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.39 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V