EET-HC2W331DF
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2W331DF
EET-HC2W331DF Hakkında
Panasonic EET-HC2W331DF, 330µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi paket içinde sunulur ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 553mOhm ESR değeri ve 1.24A ripple current kapasitesi ile düşük frekans uygulamalarında enerji depolama, filtre ve güç kaynakları gibi alanlarda kullanılabilir. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 553mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.24 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V