EET-HC2W271DF
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2W271DF
EET-HC2W271DF Hakkında
Panasonic EET-HC2W271DF, 270µF kapasitansına sahip radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanan komponen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 120 Hz'de 675mOhm ESR ve 1.07A ripple akım kapasitesi ile orta güç uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 675mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.07 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V