EET-HC2W221HA
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EET-HC2W221HA
EET-HC2W221HA Hakkında
Panasonic EET-HC2W221HA, 220 µF kapasitansı ve 450V nominal voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu radyal snap-in tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 120 Hz'de 829 mOhm ESR değerine sahiptir. Maksimum ripple akımı 10 kHz'de 1.26 A, 120 Hz'de 900 mA olarak belirtilmiştir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere monte edilir. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve analog filtreleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 829mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.26 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V