EET-HC2W221CA
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2W221CA
EET-HC2W221CA Hakkında
Panasonic EET-HC2W221CA, 220 µF kapasitansına sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun olup, genel amaçlı devrelerde kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi vermektedir. 120 Hz'de 829 mOhm ESR değerine ve ±20% toleransına sahiptir. 10 kHz'de 1.4 A, 120 Hz'de 1 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 829mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V