EET-HC2W181JF
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2W181JF
EET-HC2W181JF Hakkında
Panasonic EET-HC2W181JF, 450V gerilim rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180 µF kapasitans değeri ve ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole radial snap-in paket tipi ile PCB'ye monte edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu bileşen, 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır 105°C'de. 1.013Ohm ESR değeri ve 1.218A ripple akımı kapasitesi 10 kHz'de, düşük frekans uygulamalarında da 870mA ripple akımı desteği ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel endüstriyel elektronik uygulamalarında tercih edilir. Ürün obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.013Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.218 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V