EET-HC2W181HA
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2W181HA
EET-HC2W181HA Hakkında
Panasonic EET-HC2W181HA, 180 µF kapasitansa sahip 450V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in tipi paketlemesi ile through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransa sahip bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 2000 saat ömür garantisi vermektedir. 120 Hz'de 870 mA ve 10 kHz'de 1.218 A ripple akım kapasitesine sahiptir. 1.013 Ohm ESR değeri ile yüksek güç uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel cihazlarda yaygın olarak tercih edilir. Not: Bu ürün obsolete (üretim dışı) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.013Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.218 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V