EET-HC2W181CA
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2W181CA
EET-HC2W181CA Hakkında
Panasonic EET-HC2W181CA, 180 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipinde üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen komponentin ESR değeri 120Hz'de 1.013Ohm, ripple akım kapasitesi 10kHz'de 1.22A ve 120Hz'de 870mA'dir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolamaya gerektiren elektronik sistemlerde yaygın olarak kullanılır. Dikkat: Bu parça obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.013Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.22 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V