EET-HC2W121CA
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2W121CA
EET-HC2W121CA Hakkında
Panasonic EET-HC2W121CA, 120 µF kapasitansına sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajlı through-hole tipi bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen ürün, -25°C ile 105°C arasındaki sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 1.52Ohm ESR değerine ve 720 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve diğer düşük frekanslı uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.52Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.01 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V