EET-HC2W121BA
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2W121BA
EET-HC2W121BA Hakkında
Panasonic EET-HC2W121BA, 120µF kapasitesi ve 450V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, radial snap-in montaj tipine sahiptir ve Through Hole bağlantı için uygundur. 120Hz'de 1.52Ohm ESR değeri ile karakterize edilen kondansatör, 720mA düşük frekans (120Hz) ve 1.01A yüksek frekans (10kHz) ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunulmaktadır. Genel amaçlı endüstriyel uygulamaları, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme devreleri başta olmak üzere yüksek voltaj gerektiren devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.52Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.01 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V