EET-HC2W101BA
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2W101BA
EET-HC2W101BA Hakkında
Panasonic EET-HC2W101BA, 100µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarında kullanılır. 120Hz'de 640mA, 10kHz'de 900mA ripple current taşıyabilir. -25°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi vardır. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılan bir kondansatördür. Obsolete durumundaki üründür.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.824Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 640 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V