EET-HC2V821LA
CAP ALUM 820UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2V821LA
EET-HC2V821LA Hakkında
Panasonic EET-HC2V821LA, 820µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipinde olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, konvertörler ve filtre devreleri gibi alanlarda çalışır. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 2000 saatlik ömürlü tasarımla 105°C'de uzun dönem istikrar sağlar. 202mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiği taşır. ±20% tolerans aralığında belirtilen kapasitansa sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 202mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.66 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V