EET-HC2V681KA
CAP ALUM 680UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2V681KA
EET-HC2V681KA Hakkında
Panasonic EET-HC2V681KA, 680 µF kapasitansla 350V rated voltage'ta çalışmak için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde gelen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile 244mOhm ESR değerine sahip olup, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanır. 120Hz'de 1.7A ve 10kHz'de 2.38A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Cihazdan çekilmiş (Obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 244mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.38 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V