EET-HC2V681DA
CAP ALUM 680UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2V681DA
EET-HC2V681DA Hakkında
Panasonic EET-HC2V681DA, 680 µF kapasitansı ve 350V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. 244 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de stabil performans sunar. 2.38 A ripple akım kapasitesi 10 kHz'de ve 1.7 A kapasitesi 120 Hz'de güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında güvenilir çalışma sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile belirtilmiştir. ±20% tolerans değerine sahiptir. Not: Bu ürün üretimi sonlandırılmıştır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 244mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.38 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V