EET-HC2V561LA
CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2V561LA
EET-HC2V561LA Hakkında
EET-HC2V561LA, Panasonic tarafından üretilen 560µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kutu paketlemesi ile through-hole montajına uygundur. ±20% tolerans, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 2000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. 120 Hz'de 296mOhm ESR değeri ve 10 kHz'de 2.1A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı güç kaynağı ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 296mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V