EET-HC2V561EA
CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2V561EA
EET-HC2V561EA Hakkında
Panasonic EET-HC2V561EA, 560 µF kapasitansına ve 350 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans değeri ile standart uygulamalar için uygun bir seçenektir. 2000 saat 105°C ömür garantisi ile orta-ömürlü uygulamalara hitap eder. 296mOhm ESR değeri, 2.1 A @ 10kHz ve 1.5 A @ 120Hz ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılabilir. -25°C ile 105°C arasında stabil çalışma sağlar. Bileşen obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 296mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V