EET-HC2V471CA
CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2V471CA
EET-HC2V471CA Hakkında
Panasonic EET-HC2V471CA, 470 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial snap-in montaj türü ile devre kartlarına hızlı ve güvenli bir şekilde monte edilebilir. -25°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 2000 saat ömür süresi (105°C'de) garanti eder. 353mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans ile belirtilmiştir. Düşük ve yüksek frekans ripple akım değerleri sırasıyla 1.4A @ 120Hz ve 1.96A @ 10kHz'dir. Bu kondansatör şu anda üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 353mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.96 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V