EET-HC2V391CA
CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EET-HC2V391CA
EET-HC2V391CA Hakkında
Panasonic EET-HC2V391CA, 390µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış radyal snap-in paketinde sunulur. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenli operasyon sağlar. 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantilidir. ESR değeri 120Hz'de 425mOhm, ripple akımı kapasitesi 10kHz'de 1.82A ve 120Hz'de 1.3A'dir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 425mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V