EET-HC2V221HA
CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2V221HA
EET-HC2V221HA Hakkında
Panasonic EET-HC2V221HA, 220µF kapasitansına sahip 350V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 754mOhm, ripple akım kapasitesi 10kHz'de 1.4A ve 120Hz'de 1A olarak belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, endüstriyel ve ev aletlerinde güç kaynağı filtrelemesi, zaman sabiti uygulamaları ve enerji depolama gibi alanlarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 754mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V