EET-HC2V181HA
CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2V181HA
EET-HC2V181HA Hakkında
Panasonic EET-HC2V181HA, 180 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömre sahiptir (105°C'de). Through-hole montaj tipi ile PCB'ye radyal bağlantı sağlayan snap-in paketinde sunulur. 921mOhm ESR değeri ile şebekeli ve DC güç kaynakları, kontrol devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda filtreleme işlevi görmektedir. 120 Hz'de 900mA ve 10 kHz'de 1.26A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 921mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.26 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V