EET-HC2S391LA
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2S391LA
EET-HC2S391LA Hakkında
Panasonic EET-HC2S391LA, 390µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine ve 2000 saatlik yaşam süresi (105°C'de) ile karakterize edilmektedir. Through-hole montajına uygun radial, snap-in kutu tipi paket içerisinde sunulmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 468mOhm, ripple akım kapasitesi 120Hz'de 1.55A ve 10kHz'de 2.17A'dır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Genel amaçlı elektrik ve elektronik uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları ve filtreleme devreleri gibi alanlarda tercih edilir. Not: Bu ürün üretim dışı (Obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 468mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.17 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V