EET-HC2S391KA
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2S391KA
EET-HC2S391KA Hakkında
Panasonic EET-HC2S391KA, 390µF kapasitansı ve 420V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisinin. 120Hz'de 1.55A ve 10kHz'de 2.17A ripple current desteği sunarak, genel amaçlı güç kaynakları, audiovisüel ekipmanlar ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak tercih edilmektedir. ESR değeri 120Hz'de 468mOhm olarak belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 468mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.17 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V