EET-HC2S271KA
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2S271KA
EET-HC2S271KA Hakkında
Panasonic EET-HC2S271KA, 270µF kapasitanslı, 420V rated voltaj ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 105°C işletme sıcaklığı aralığında çalışır. 2000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır. 675mOhm ESR değeri 120Hz'de ölçülmüştür. Ripple akım kapasitesi 120Hz'de 1.2A, 10kHz'de ise 1.68A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Ürün durumu itibari ile üretim dışıdır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 675mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.68 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V