EET-HC2S221CA
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2S221CA
EET-HC2S221CA Hakkında
Panasonic EET-HC2S221CA, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal gerilim ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj türüne sahip, through-hole bağlantısı için uygun bu bileşen, -25°C ile +105°C arasında çalışır. ESR değeri 829mOhm @ 120Hz ve 1.05A @ 120Hz ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltajlı filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% kapasitans toleransı ve 2000 saatlik ömür @ 105°C ile uzun dönem güvenilirlik sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 829mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V