EET-HC2S121BA
CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2S121BA
EET-HC2S121BA Hakkında
Panasonic EET-HC2S121BA, 120 µF kapasitanslı, 420V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 2000 saat ömrü 105°C'de garanti edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 120 Hz'de 740 mA ripple akımı toleransı ve 1.52Ohm ESR değeri ile güç kaynakları, aydınlatma sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda uygulanmaktadır. Through-hole yapısı ile PCB'ye direkt lehimleme ile monte edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.52Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 740 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V