EET-HC2G821LJ
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2G821LJ
EET-HC2G821LJ Hakkında
Panasonic EET-HC2G821LJ, 820 µF kapasitansına sahip radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400 V rated voltage ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresi (105°C'de) ile genel amaçlı devrelerde, güç kaynakları, invertörler ve diğer elektronik cihazlarda enerji depolama ve düzenleme işlevlerinde yer alır. -25°C ile 105°C arasında çalışan ortamlara uyumludur. 10 kHz'de 3.22 A ve 120 Hz'de 2.3 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.22 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V