EET-HC2G681LA
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2G681LA
EET-HC2G681LA Hakkında
Panasonic EET-HC2G681LA, 680µF kapasitanslı, 400V çalışma gerilimine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, radyal snap-in montaj tipinde tasarlanmıştır. 2000 saat ömrü 105°C'de garanti edilen ürün, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 120 Hz'de 2.12A ve 10 kHz'de 2.968A ripple akım kapasitesine sahiptir. ESR değeri 120 Hz'de 268mOhm'dur. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Not: Bu ürün üretimden kaldırılmıştır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 268mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.968 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V