EET-HC2G561DA
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2G561DA
EET-HC2G561DA Hakkında
Panasonic EET-HC2G561DA, 560µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V voltaj derecelendirilmesine uygun genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direkt takılı olarak çalışır. ±20% tolerans değerine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 326mOhm olup, 120Hz'de 1.9A ve 10kHz'de 2.66A ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. Güç kaynakları, şarj devreler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 326mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.66 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V