EET-HC2G471EA
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EET-HC2G471EA
EET-HC2G471EA Hakkında
EET-HC2G471EA, Panasonic tarafından üretilen 470µF kapasiteli, 400V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 388mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 2.35A ripple akımı kapasitesi 10kHz'de sunmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Through-hole montaj yöntemi sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarına uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 388mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.35 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V