EET-HC2G271BA
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2G271BA
EET-HC2G271BA Hakkında
Panasonic EET-HC2G271BA, 270µF kapasitansı ve 400V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilir. ESR değeri 120Hz'de 675mOhm olup, 1.71A ripple current kapasitesi (10kHz) bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel elektronik uygulamalarda tercih edilen bir seçenektir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 675mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.71 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V