EET-HC2G221HF
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2G221HF
EET-HC2G221HF Hakkında
Panasonic EET-HC2G221HF, 220 µF kapasitansı ve 400 V nominal gerilim ile tasarlanan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket türü ile gücü ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 105°C arasında çalışır. 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 1 A ve 10 kHz'de 1.4 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. ESR değeri 120 Hz'de 829 mOhm'dur. Güç kaynakları, filtreleme, depolama ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan endüstriyel seviye bir komponenttir. Bileşen eski ürün statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 829mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V