EET-HC2G221HA
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EET-HC2G221HA
EET-HC2G221HA Hakkında
Panasonic EET-HC2G221HA, 220 µF kapasitansiyetine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygun olup, radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye direkt takılır. ±20% tolerance ve 2000 saat ömür süresi (105°C'de) ile genel amaçlı güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama devreleri için tasarlanmıştır. 120Hz'de 1.1A ve 10kHz'de 1.54A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışır. Ürün durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 829mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.54 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V