EET-HC2G221BF
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2G221BF
EET-HC2G221BF Hakkında
Panasonic EET-HC2G221BF, 220µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Snap-in radial can kasa tipi ile through-hole montajını destekler. ±20% tolerans ve 829mOhm ESR değerine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerinde, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 120Hz'de 1A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 829mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V