EET-HC2G151HJ
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EET-HC2G151HJ
EET-HC2G151HJ Hakkında
Panasonic EET-HC2G151HJ, 150 µF kapasitansla 400V çalışma gerilimi için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipiyle through-hole uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sağlar ve 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile tasarlanmış olan bu kondansatör, 10 kHz'de 1.232 A ve 120 Hz'de 880 mA ripple akım kapasitesi taşır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.232 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V