EET-HC2G151HA
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2G151HA
EET-HC2G151HA Hakkında
Panasonic EET-HC2G151HA, 150µF kapasitansına sahip radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılan snap-in tipi through-hole montaglı bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yerini bulur. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisine sahip ve -25°C ile +105°C arasında çalışır. ±20% tolerans ve 1.216Ω ESR değeri ile 120Hz frekansında stabilite sağlar. 10kHz yüksek frekans ripple akımı 1.232A, 120Hz düşük frekans ripple akımı ise 880mA'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.216Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.232 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V