EET-HC2G101BA
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2G101BA
EET-HC2G101BA Hakkında
Panasonic EET-HC2G101BA, 100 µF kapasitansına ve 400 V voltaj değerlendirmesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montaj yapısında tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömürdür. 120 Hz'de 700 mA, 10 kHz'de 980 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ESR değeri 120 Hz'de 1.824 Ohm'dur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.824Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 980 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V