EET-HC2E821KA
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2E821KA
EET-HC2E821KA Hakkında
Panasonic EET-HC2E821KA, 820 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kutu paketi ile through-hole montaj yöntemiyle PCB'ye bağlanır. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 202mOhm ESR değerine sahiptir. 10 kHz'de 2.8A, 120 Hz'de 2A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan, polarize yapıdaki bir kondansatördür. Ürün obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 202mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V