EET-HC2E821JA
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EET-HC2E821JA
EET-HC2E821JA Hakkında
Panasonic EET-HC2E821JA, 820 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-In radial kasa türüne sahip olup, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisi vardır. Düşük ESR (202mOhm @ 120Hz) ve yüksek ripple akım kapasitesi (2.8A @ 10kHz) sayesinde güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde uygulanır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Komponent kullanım dışı (obsolete) durumda bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 202mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V