EET-HC2E821DA
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2E821DA
EET-HC2E821DA Hakkında
Panasonic EET-HC2E821DA, 820 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kasa tipi ile Through Hole montajına uygun olup, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanır. ±20% kapasite toleransı, 202 mOhm ESR değeri (120Hz'de) ve 2.8A ripple current (10kHz'de) kapasitesi bulunmaktadır. Düşük frekans uygulamalarında 2A ripple current destekler. Ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 202mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V