EET-HC2E681KA
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2E681KA
EET-HC2E681KA Hakkında
Panasonic EET-HC2E681KA, 680µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole PCB'lere uygun olarak üretilmiştir. ±20% tolerans ile 244mOhm ESR değerine sahip olan bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. 10kHz yüksek frekans riple akımı 2.38A, 120Hz düşük frekans riple akımı 1.7A'dir. Güç kaynakları, filtre devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 244mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.38 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V