EET-HC2E681JA
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2E681JA
EET-HC2E681JA Hakkında
Panasonic EET-HC2E681JA, 680µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in paket tipinde üretilen bu kondansatör, -40°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 2000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanır. ESR değeri 120Hz'de 244mOhm ve ripple akım kapasitesi 10kHz'de 2.38A'dir. ±20% tolerans ve through-hole montaj tipi ile devre tasarımlarında kullanım için uygundur. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 244mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.38 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V