EET-HC2E561KA
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2E561KA
EET-HC2E561KA Hakkında
Panasonic EET-HC2E561KA, 560 µF kapasitanslı, 250V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. 20% toleransla üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 2000 saatlik ömür 105°C'de garantilidir. ESR değeri 120Hz'de 296mOhm olarak belirtilmiştir. Maksimum ripple akımı 10kHz'de 2.1A, 120Hz'de ise 1.5A'dir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 296mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V