EET-HC2E561HF
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HC2E561HF
EET-HC2E561HF Hakkında
Panasonic EET-HC2E561HF, 560 µF kapasitansı ve 250 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine uygun olarak tasarlanmış, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. 2000 saat 105°C ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans, 296mOhm ESR @ 120Hz ve 10 kHz'de 2.1A ripple current kapasitesine sahiptir. Endüstriyel sistemler, power supply üniteleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bir komponenttir. Not: Bu ürün kullanım dışı (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 296mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V