EET-HC2E561BA
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EET-HC2E561BA
EET-HC2E561BA Hakkında
Panasonic EET-HC2E561BA, 560 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile tasarlanmış bu snap-in tipi radyal kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan komponent, 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 296 mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile karakterize edilen bu kondansatör, through-hole montajı desteklemektedir. Düşük frekansta 1.5 A (120 Hz) ve yüksek frekansta 210 mA (10 kHz) ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon devrelerinde uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 296mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 210 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V